Elektromobilům patří budoucnost aneb novinka z Mladé Boleslavi jménem Enyaq

Je jasné, že Škoda chce jít s dobou a pro důkaz nemusíme chodit daleko. Je jím nový model z dílny této automobilky, který nese jméno Enyaq. Elektromobil klade důraz na ekologický provoz a díky moderním technologiím se neustále prodlužuje dojezd na jedno nabití. Tím také padá nejčastější argument odpůrců elektromobility, těch, kteří dávají přednost spalovacím motorům. Síť nabíjecích stanic se také neustále rozšiřuje, takže je jasné, že se s elektřinou v automobilovém průmyslu do budoucna určitě počítá!

Praktičnost a elegance v jednom balení

Vyberte si podle svého nejlepšího vkusu, protože je tu nejen základní výbava, ale také pestrá nabídka doplňků. Sportline znamená elegantní design a sportovně laděný podvozek, ALU pedály nebo také dvacetipalcová kola z lehké slitiny. Škoda ENYAQ se tedy přizpůsobí vašemu přání, velmi pestrá je i nabídka výhodných paketů. Jistě vás potěší i fakt, že na dobíjení baterie nebudete dlouho čekat. Na osmdesátiprocentní kapacitu se dostane už za zhruba čtyřicet minut, už brzy se proto můžete vydat na cestu do práce, na nákupy či například někam za zábavou a poznáním. Dojezd až 535 kilometrů, to už přeci něco znamená! Historie Škodovky tak píše další důležitou stránku.

Pohodlí je zaručeno všem cestujícím

Vyhřívání předních sedadel nebo bederní opěrky, to je komfort, na který jsme u moderních vozidel už prakticky zvyklí. Připravena je také automatická třízónová klimatizace, jíž oceníte nejen v parných letních vedrech. Na cestách pak bude dobrým partnerem asistent pro udržování jízdního pruhu, jenž vás taktně upozorní na možné komplikace. Myslí se i na praktičnost, přední dveře nabídnou držák na lahev, nechybí dešťový senzor či osmička reproduktorů. A jaká je vlastně cena Škody ENYAQ? Pokud půjde o základní verzi s 62 kWh baterií, přesáhne magickou hranici jednoho milionu korun.

Publikováno: 27. 06. 2021

Kategorie: Automobily

Autor: Romana Kozáková