Autorizovaný servis Škodovky je vždy připraven pomoci

Pokud jste si vybrali tuto tradiční tuzemskou značku a jde v pravém slova smyslu o vaši srdcovku, nelze než pochválit váš dobrý vkus. Možná máte v garáži už několikátý model Škodovky, protože jde o klasiku českých silnic. Vzpomeňme na Felicii, Octavii, ale i modernější Superb a také to, že se slavná automobilka pomalu vydává i cestou elektromobility a patří jí tak určitě i vzdálená budoucnost světa motorů. Od doby, kdy na československé komunikace vjela Škoda 1000 MB už uběhla řada sezon, ale je pravdou, že logo se šípem vládne dodnes. Když je k dispozici kvalitní servis, jenž nabídne originální náhradní díly, není, co dalšího řešit, že?

Blesková pomoc bude vždycky po ruce

Oprava, která proběhne co nejrychleji? Ale jistě, jde přece jen o to, abyste mohli i nadále jezdit komfortně do zaměstnání vlastním vozem a samozřejmě jsou důležité i víkendové nákupy nebo cesty za rodinnou rekreací. Autorizovaný servis Škoda Praha pomůže nejen tehdy, když je vůz nepojízdný. Někdy je namístě i preventivní kontrola, při níž se technici přesvědčí, že je automobil v dobrém stavu a nepotřebuje žádnou větší úpravu.

Je nutná výměna oleje nebo filtrů? Potom volejte do servisu a domluvte si termín, podobná údržba je totiž klíčová. Pokud dojde k výměně dílů, potom jistě víte, že v autorizovaném servisu dostanete originály, na které je navíc několikaletá záruka. Ušetřit za každou cenu se nevyplácí, to vědí všichni zkušení motoristé.

Vynikající pověst je na prvním místě

Vybrat si můžete až pětiletý předplacený servis, pokud máte v garáži Škodovku vyrobenou před čtyřmi a více roky, je podobný model určený přesně pro vás. Mimochodem, vzpomínáte si ještě na Škodu 1000 MB a její největší slávu? Je to skutečná živoucí legenda, která patří do výkladní skříně značky Škoda.a

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Automobily

Autor: Romana Kozáková