Nenechávejte svou motorku na pospas zlodějům. Chraňte ji špičkovým alarmem!

Mít alarm v osobáku je poměrně běžná věc. Ale alarm na motorku? Zeptejte se motonadšenců ve svém okolí. Tak schválně – kolik z nich si ke svému jednostopému miláčkovi pořídilo kvalitní zabezpečení? Pravděpodobně vás překvapí, že jich bude poměrně dost. Ostatně svědčí o tom i příznivá statistika PČR. Od roku 2008 klesl počet odcizení jednostopých vozidel o 45 %. Odborníci radikální pokles přisuzují mnoha faktorům a jedním z nich jsou právě moderní zabezpečovací systémy. Pořizovací cena nového motocyklu se může pohybovat ve stovkách tisíc korun. Rozhodně nejde o levnou záležitost – a nechávat ji zaparkovanou jen tak? Když motorku nezabezpečíte, riskujete, že se při návratu dočkáte pohledu na prázdné parkovací místo. Přitom ji můžete mít neustále na dohled přímo na displeji svého chytrého telefonu.

Seznamte se s Pandorou. Ochrání vaše moto

Sofistikované alarmy na motocykl toho umí opravdu hodně. K těm nejlepším patří Pandora SMART MOTO – dvoucestný alarm s funkcí dálkového startu a telemetrickými funkcemi. Systém se ovládá prostřednictvím mobilní aplikace nebo minimalistickým přívěskem.

Jak vypadá moderní alarm pro motorku? Ovládání je kompaktní a může mít i podobu aplikace v chytrém telefonu. | Foto: pandora-alarm.cz

S Pandorou je zabezpečení motocyklu snadné jako nikdy předtím - stačí jediný dotek příslušného tlačítka v aplikaci (k mání jak pro Android, tak iOS). Systém disponuje 3D snímačem pohybu a zrychlení, což uživateli umožňuje kromě standardní ochrany také sledování pohybu, otřesů či náklonu motocyklu. Všechny parametry lze samozřejmě sledovat online v reálném čase. Nedílnou součástí alarmu je integrovaná záložní baterie, která zajišťuje provoz systému i v případě odpojení akumulátoru motocyklu. Za vývojem systémů Pandora stojí špičkoví inženýři a další profesionálové, kteří je testují a podrobují mnohonásobným kontrolám. Více se dozvíte na Pandora-alarm.cz.

Publikováno: 25. 03. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková