Autopůjčovna Praha - to jsou jen vozy té nejvyšší kvality

Máte něco v plánu a potřebujete automobil, který uspokojí veškerá vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je váš vůz porouchaný a potřebujete nutně odvoz někoho nebo něčeho? V tom případě je pro vás autopůjčovna Praha tím ideálním řešením. Je nám celkem jedno, zda budete cestovat po městě či si vyrazíte na dovolenou po státech EU. Naším cílem je hlavně spokojenost klienta. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park pro skutečně náročné zákazníky

Každý máme rádi jiný typ a vzhled vozu. Právě proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z nabídky autopůjčovny Praha vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné jak k rodinným výletům, tak najdete i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit třeba na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla ideální například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Jak konkrétní pronájem?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Praha vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec ještě jedna milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našem webu jsou konečné, tedy nečekejte jakékoli skryté poplatky.

Bonusy pro klienty

Pro vaši plnou spokojenost vám autopůjčovna Praha nabízí několik bonusových služeb. Můžete si u nás například zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku nebo připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Vracení vozu je posledním krokem naší jednotlivé spolupráce. Vozy jsou vám vždy předávány s plnou nádrží, takže prosíme při vracení o stejný stav. Stejně jako při předání vozidla i zpětné převzetí může probíhat na předem domluveném místě, kde zkontrolujeme stav automobilu, nádrže i ujetých kilometrů. Následně vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci platili platební kartou či bankovním převod, bude vám platba provedena stejnou metodou. Při hotovostním placení vám bude vyplacena ihned.

Přístup profesionálů

Naši lidé mají auta v krvi, není to pro ně tudíž jen práce, ale i životní láska. Z toho mimo jiné plyne jejich špičkové porozumění řemeslu. Takže se nás nebojte v případě nejasností zeptat – a to na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme. Naše vozidla používáme i sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás jen moderní automobily, které vám za všech okolností zajistí komfortní cestu.

Publikováno: 20. 11. 2019

Kategorie: Automobily

Autor: Romana Kozáková