Proč se hodí mít po ruce multifunkční vysavač?

Ať už chcete mít čisté auto, garáž nebo dílnu. Můžete se setkat s nečistotami, které zkrátka obyčejný vysavač na doma neschroupne. Pokud v takovém automobilu vozíte „jen“ děti, drahou polovičku, budiž, pár drobků ještě není hrozba. Ale pokud využíváte auto i na převoz různých materiálů, nářadí a podobně, rozhodně není víceúčelový vysavač krokem vedle. Naopak přináší jistou časovou úlevu. Obzvlášť pokud po autu následuje zmíněná garáž či ponk. To už na vás číhají, špony, piliny a po nějakých pracích nějaké ty mokré nečistoty. A jistě pro vás nebude překvapením, že multifunkční vysavač si poradí s oba typy, takže to budete moci vzít hezky od podlahy až ke stropu a máte to sfouknuté – tedy uklizené za chvilku. Nyní během podzimu vám ale bude dobrým pomocníkem třeba i při úklidu listí na chodníčcích a cestičkách kolem domu.

Pomocník při úklidu i při práci

Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je ideálním pomocníkem pro suché i mokré vysávání bez nepříjemné výměny filtru. Snadno si poradí s hoblinami, pilinami, či odpadem při broušení. Díky zásuvce se spínací/vypínací automatikou odsává přímo na připojeném elektronářadí a vy tak rovnou při práci jednoduše udržujete pracovní plochu čistou.

Vysavač dosahuje velmi vysokého výkonu při relativně nízké spotřebě 1300 Wattů. Navíc je vybaven speciální funkcí samočištění. Stisknutím tlačítka se impulzními nárazy vzduchu filtr sám zbaví nečistot a tím se obnoví jeho sací výkon. Speciální kazeta, ve které je uložený filtr umožňuje pohodlné vyjmutí bez kontaktu s nečistotami. Nádrž z ušlechtilé oceli o velikosti 30 l je vysoce odolná a má dostatečnou kapacitu pro velké množství nečistot. Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je nepostradatelným pomocníkem v dílně, v garáži i při různých opravách a rekonstrukcích v domácnosti.

Nemusíte být ale žádný kutil, ani plánovat rozsáhlou rekonstrukci, přesto oceníte jeho víceúčelovost. Snadno a precizně s ním uklidíte celé auto doslova za chvilku. Doma s ním dokážete odsát vodu při čištění akvária, nebo piliny a podestýlku z terária oblíbeného králíčka. Venku jej můžete využít na podzimní úklid okolo domu, příjezdové cesty nebo úklid chodníčků na zahradě. Dokonce s ním snadno odfouknete i spadané listí nebo drobné nečistoty. Multifunkční vysavač se hodí také na dočištění a vysátí zbytků vody z bazénu, kterého po vypuštění připravíte na zimu.

www.karcher.cz Další tipy a na úklid naleznete na www.svetcisteni.cz

Publikováno: 22. 10. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková