Mazlík do auta? No jistě! Vždy bez špinavých tlapek!

Jste trochu nesví z představy, že by vám do auta nasednul zablácený chlupáč po celodenním výletu? Řešení tohoto problému máte na dosah ruky!

Jak si udržet čisto na zadních sedačkách či v kufru, když vyrážíte s mazlíkem „na palubě“? Řešení je opravdu jednoduché a obejdete se bez elektrických zásuvek. Bohatě vám postačí například zapalování v autě. Tento mobilní pomocník vám totiž pomůže vypucovat nejen psa, ale i boty, bundu či batohy přímo v „divočině“, ještě, než nasednete do auťáku!

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC3 PET BOX je skvělým parťákem na cesty, protože je malá, skladná, ale hlavně praktická. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze tlakový čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody, takže se nemusíte ohlížet po žádných dalších zdrojích. Navíc LED kontrolka ukazuje stav baterie, takže máte situaci stále ve svých rukách. Snadno s ní odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je však k čištěným předmětům mimořádně šetrný. Součástí Kärcher OC3 PET BOX je vířivá tryska s měkkým sprchovacím paprskem i pro citlivější zvířata, kartáč na čištění srsti pro odstraňování silně ulpívajících nečistot a speciální utěrka z mikrovláken. Nečistoty tak necháte přesně tam, kam patří – venku. A autem si nevezete domů příšerku z bažin, ale opět vašeho mazlíčka!

Mrkněte, jak přesně takové zařízení funguje!

https://www.youtube.com/watch?v=W8E8ozyOld8&list=PLX0ZMQ8CP7eR3z_KoEyaoGULS8c_OcdDn&index=23&t=0s

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 27. 06. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková