I vaše auto může vypadat k světu aneb Jak snadno vylepšit vzhled vozu

Nejste-li spokojení se stávajícím vhledem svého vozu, ale nechystáte se ho vyměnit za jiný model, dopřejte mu několik kosmetických vylepšení. Nejsou tak drahá, abyste si je nemohli dovolit, a přitom mohou přinést nečekaný efekt.

Pořiďte si pořádná kola

Kola dělají auto. Pokud mluvíme o bezpečnosti, neměli bychom podceňovat správný výběr pneumatik. Otázkou je také, na co je nazujete. Plecháče nepůsobí reprezentativně, pastvou pro oči jsou naopak hliníkové disky neboli elektrony. Jak by asi slušely vašemu vozu, vám prozradí tento alu disky konfigurátor.

Folie na skla i karoserii

Toužíte po pořádné změně, ale rádi byste automobilu zachovali původní lak? Řešení je snadné, nechte si ho polepit fólií. Ta vozu propůjčí úplně nový look a zároveň poslouží jako efektivní ochrana laku před mechanickým poškozením. Polepit lze celou karoserii i její část - například kapotu. Aby bylo dílo dokonáno, můžete si nechat ztmavit okna pomocí fólií. Takový tuning vás vyjde na několik tisíc, ale automobil díky němu velmi prohlédne.

Zvelebte interiér pomocí nových koberců

Ty běžné látkové rozhodně zvýší zajímavý vzhled vašeho vozu. Jsou však i varianty gumové, které mají primárně vliv na praktičnost. Tu oceníte v podstatě po celý rok, jelikož mezi jejich prioritní vlastnosti patří:
  •  Vysoká odolnost
  • Nesají vodu
  • Zamezí sklouznutí nohy

Oživte plasty

Kromě koberců můžete vrátit původní lesk plastům, a to pomocí k tomu určeného čističe. Automobil bude po očistné kúře vypadat jako nový, a navíc příjemně vonět. Pokud s investicí do výše uvedených úprav váháte, nezapomeňte, že díky nim v budoucnu prodáte automobil mnohem rychleji a za vyšší cenu. Po autech, která dobře vypadají, je mnohem větší poptávka.

Publikováno: 12. 09. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková