Pojištění auta Allianz: Komplexní ochrana na každém kilometru

Každý řidič ví, že bezpečnost na silnici není jen otázkou zručnosti za volantem, ale také odpovědnosti vůči ostatním účastníkům dopravy. S Allianz pojištěním auta můžete cestovat s klidným srdcem, vědomi si toho, že jste spolehlivě kryti v případě nečekaných událostí.

Povinné ručení musí mít každé vozidlo

Zákon vyžaduje, aby každé provozované vozidlo mělo povinné ručení. Allianz pojištění auta nabízí komplexní krytí, které zahrnuje škody na zdraví i majetku, které můžete při nehodě způsobit ostatním. Bez ohledu na to, zda vyrazíte na cestu z autosalonu nebo autobazaru, povinné ručení musí být sjednáno ještě před tím, než se poprvé vydáte na silnici. Ať už máte nový vůz nebo staršího veterána, nenechávejte nic náhodě – pojistěte své vozidlo včas.

Pro sjednání povinného ručení budete potřebovat technický průkaz vozidla a občanský průkaz. Naše pobočky vám s vyplňováním formulářů rády pomohou. A pokud si nejste jisti, zda je vaše auto pojištěné, nebo potřebujete ověřit platnost povinného ručení po nehodě, využijte online portál ČKP a zjistěte vše, co potřebujete zadáním registrační značky vozidla a aktuálního data.

Hlavní je správně nastavit limity

S nárůstem škod při autonehodách rok od roku je klíčové mít správně nastavené pojistné limity. Nejnižší limity nemusí být dostatečné, zejména při závažnějších nehodách, a mohou vést k finanční spoluúčasti. Vyhněte se nejlevnějším pojistkám, které mohou mít mnoho výluk a háčků. Allianz vám pomůže efektivně nastavit pojištění, aby vás v případě nehody spolehlivě ochránilo a zároveň jste nepřeplatili.

Díky programu Allianz PLUS můžete získat až 21% slevu na pojistné. Čím více produktů si u pojišťovny sjednáte, tím více slev a výhod budete mít. Nenechte nic náhodě a získejte komplexní a výhodné pojištění Ostrava u Allianz.

Doplňková připojištění pro klidnější spánek

Zvažte doplňková připojištění, která vám poskytnou extra ochranu. Havarijní pojištění není jen pro zbrusu nová auta – i starší vozidla mohou využít této formy krytí. Připojištění skel, vandalismu, odcizení vozidla nebo nadstandardní asistence může být rozumná investice, která vám ušetří nemalé finanční prostředky v případě nečekaných událostí. 

V nabídce pojistných produktů najdete také pojištění podnikatelů Allianz a výhodné životní pojištění.

Allianz pojištění i za hranicemi

Pokud plánujete cestu do zahraničí, nemusíte se obávat o platnost svého pojištění. Allianz pojištění auta (povinné ručení i havarijní pojištění) platí ve všech evropských státech, v asijské části Ruska a Turecka, Íránu, Izraeli, Maroku a Tunisku. Přesné informace o platnosti pojistky v různých zemích najdete ve své zelené kartě.

Výhody Allianz pojištění auta:

  • Až 21% sleva díky programu Allianz PLUS
  • Transparentní smlouvy bez chytáků a háčků
  • Komplexní pokrytí rizik
  • Odborné poradenství
  • Pravidelná aktualizace smluv
  • Rychlé řešení pojistných událostí

Vynikající poměr ceny a kvality

Přijďte se k zdarma poradit do Allianz Ostrava. Specialisté vám rádi pomohou vybrat spolehlivé pojištění automobilu, zkontrolují vaše stávající smlouvy a upozorní vás na případné nedostatky. Domluvte si schůzku a dejte svému vozidlu tu nejlepší ochranu na cestách.

Publikováno: 06. 01. 2024 / Aktualizováno: 08. 01. 2024

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Jakub Vlasák