Wrap fólie a jejich výhody pro osobní i firemní automobily

Dříve se polepy vozidel používaly pouze pro větší užitková vozidla, jako jsou autobusy, nákladní automobily a vlaky. Mezi majiteli osobních automobilů však dochází k revoluci a tento trend se začíná prosazovat i mezi nimi. Někteří to dělají pro reklamní účely, jiní chtějí dát svým vozidlům zcela nový vzhled. Ať už je důvod jakýkoli, polep vozidel neboli wrap fólie přináší spoustu výhod.

Obecné výhody wrap folie

Poskytuje kompletní ochranu před poškrábáním, odletujícími kamínky a vyblednutím laku. Je 100% odstranitelná, takže zůstává zachován původní lak. Jedná se o cenově dostupnou modifikaci vzhledu vozidla. Náklady jsou mnohem nižší než při přelakování. Umožňuje zachovat hodnotu vozidla pro budoucí prodeji. Barvy na folii jsou odolné a mají dlouhou životnost. Zaručená životnost foile bývá 7-10 let. Kvalita a vzhled jsou téměř totožné s lakováním. Promění vzhled vašeho vozu k nepoznání. Rychlé provedení – práce většinou trvá od 1 do 2 dnů.

Výhody wrap folií u firemní flotily

Levná reklama - Protože je folie potištěna digitálně, jedná se o méně nákladné řešení např. ve srovnání s ručním lakováním vozidel. Navíc - po skončení reklamní kampaně lze fólii jednoduše odlepit a zlikvidovat. Všestrannější reklama – wrap folie nabízí možnost použití komplexní grafiky, velmi složitých vzorů a reklamy přes celou karoserii vozu. Sjednocený vozový park - S vinylovým polepem vozu můžete snadno a rychle sjednotit celý vozový park užitkových vozidel, takže všechna budou vypadat stejně. To usnadňuje práci při přidávání nových vozů, protože nemusíte platit navíc za specifické barvy nebo styly.

VÝHODY SOUKROMÉHO POLEPU VOZU

Změna vzhledu – Wrap folie poskytuje možnost zcela změnit vzhled vozu, aniž byste museli utratit spoustu peněz. Zvýšení hodnoty vozu - Vinylová fólie na auto chrání váš vůz před poškrábáním, vrypy a vyblednutím laku. V důsledku toho také zvyšuje hodnotu vašeho vozu, pokud byste se jej někdy rozhodli prodat. Zakrytí starého laku - U starších vozidel, která už zažila lepší časy, může být úprava karoserie a nový lak velmi nákladná. V závislosti na stáří a stavu vašeho vozu se to dokonce nemusí vyplatit. S vinylovou fólií na auto však můžete starý lak zakrýt a váš vůz bude opět vypadat jako nový.

Polep vinylovou folií je mnohem levnější než nový lak!

Autofólie je mnohem levnější než nový nástřik vašeho vozu. Pokud byste navíc chtěli, aby se vaše auto vrátilo do původní barvy, zkrátka si necháte folii odstranit.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková