Víme, kam pro světlomety na Zetor i pro mlhová světla na Liaz

Náhradní díly do velkých aut už nemusíte složitě shánět. Díky společnosti BVM se staly dostupným zbožím. Firma již od roku 1993 zajišťuje opravy a prodej náhradních dílů, včetně příslušenství, především pro tradiční starší značky velkých aut, jakými jsou Zetor, Avia, Tatra, Liaz, Desta a Karosa. BVM je specialistou na repasované náhradní díly tuzemských nákladních vozidel. Firma stále více rozšiřuje sortiment i o díly pro zemědělskou a stavební techniku. Všechny díly jsou k dispozici v e-shopu Bvm.cz. Společnost nenabízí pouze náhradní díly, ale zákazníkům se snaží poskytovat i poradenství v souvislosti s výběrem dílů, jejich možnou náhradou, či s opravami. Zkušení obchodníci mají skvělé know-how v oblasti a poradí, ať již budete shánět drobnosti, jako je osvětlení SPZ, nebo velké součástky.

Skvěle strukturovaný e-shop zjednodušuje hledání potřebných součástek

Autodíly a příslušenství si v e-shopu vyberete podle jeho typu i značky vozidla. Zejména členění podle značky velice zjednodušuje hledání potřebných komponent. Například mlhová světla jsou velice specifická nejen pro každou značku, ale i model vozidla. Najděte si tedy svoji značku a podívejte se na dostupné součástky, případně se poptejte odborníků z e-shopu na možnou alternativu. Odborné poradenství je zdarma. Tatra, Zetor, Liaz, MTS, ŠT-180. Avia, Karosa, Desta, Praga V3S a Škoda 1203 – na všechna tato vozidla a jejich součástky najdete specialisty ve společnosti BVM.

Dejte do pucu starou techniku

Mnoho starých vozidel dnes ještě slouží, ale s poruchou se dostávají její majitelé do problémů s autodíly a s nedostatkovým příslušenstvím. Už jen poškozené a rozbité světlomety umí vozidla vyřadit z provozu. Zjistěte si, jak vám s jejich dodáním umí pomoci v BVM. Pokud danou součástku, kterou potřebujete, nenajdete v aktuální skladové nabídce, poptejte se na ni v e-shopu.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková