Autopůjčovna Brno - ten pravý tým na spolupráci

Potkala vás nečekaná porucha vašeho vozu? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí za to kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších případech je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné - naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park s rozsahem pro náročné

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy jak pro rodinné výlety i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit třeba na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s manuální i automatickou převodovkou.

Jak na to konkrétně

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Jak tedy probíhá zapůjčení konkrétního vozu?

Máte na výběr široký sortiment osobních automobilů i dodávek. Všechny naše vozy jsou pravidelně sepisovány, takže ručíme za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě je čas na rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si můžete rezervovat mailem či po telefonu. Uveďte přitom, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě s autopůjčovnou Brno. Při předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme, což je pojistka případných nejasností nebo problémů při vracení. Poté s vámi sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla. Proces obvykle netrvá déle než 15 minut.

Bonusové možnosti

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusů. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Vrácení vozu je posledním krokem naší spolupráce. Vozy jsou vždy předávány s plnou nádrží, proto prosíme o stejný stav při navrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě, kde zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci platili platební kartou či bankovním převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

Publikováno: 24. 11. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková