Autopůjčovna Brno a autopůjčovna Praha Praha - to je pravý tým na spolupráci

Potkala vás nečekaná porucha vašeho auta? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí vám za to si kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších obdobných případech je pro vás autopůjčovna Brno a autopůjčovna Praha. perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné - naším hlavním cílem je spokojený klient, tedy vaše osoba. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, můžeme jej do 90 minut od potvrzení objednávky zdarma přistavit kdekoliv po Brně.

Vozový park pro opravdu náročné

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park skutečně výborně zásoben. Díky tomu si z našich vozů vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme jak vozy například pro rodinné výlety, tak i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit kupříkladu na pánskou jízdu. V nabídce nechybí samozřejmě ani luxusnější vozidla – třeba zrovna pro firemní reprezentaci. Všechny modely jsou k dispozici s manuální i automatickou převodovkou podle vaší potřeby.

Jak na půjčení auta v Brně a Praze

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby mile překvapí. Stačí vám k tomu totiž alespoň dvouleté zkušenosti s řízením motorových vozidel, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz. Ty nám oba předložíte při sjednávání konkrétního pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Průběh konkrétního zapůjčení vozu

Máte na výběr široký sortiment osobních automobilů i dodávek. To v autopůjčovně Brno i autopůjčovně Praha. Všechny naše vozy jsou pravidelně stále evidovány a podrobně kontrolovány, tedy ručíme za jejich stoprocentní technický stav a kvalitu. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě je čas pro rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny Praha i Brno si lze rezervovat pomocí mailu či přes telefon. Uveďte přitom, zda si vůz vyzvednete, či ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě s autopůjčovnou Brno. Při předávce tento vůz nafotíme a zkontrolujeme, což je naše pojistka při případných nejasnostech nebo problémech během vracení. Poté s vámi sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla. Proces obvykle netrvá déle než 15 minut.

Bonusové možnosti pro naše klienty

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusů. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Vracení vozu do pražské i brněnské autopůjčovny je posledním krokem naší jednotlivé spolupráce. Vozy jsou vám vždy předávány s plnou nádrží, takže prosíme při vracení o stejný stav. Stejně jako při předání vozidla i zpětné převzetí může probíhat na předem domluveném místě, kde zkontrolujeme stav automobilu, nádrže i ujetých kilometrů. Následně vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci platili platební kartou či bankovním převod, bude vám platba provedena stejnou metodou. Při hotovostním placení vám bude vyplacena ihned.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Automobily

Autor: Romana Kozáková