Autokamery jsou pro dovolenou téměř nezbytností

Chystáte se vypravit se na týden do ciziny a chcete si udělat záznamy ze svých cest? Nebo mít jistotu, že se případná autonehoda nahraje na video a budete moci prokázat pravdivost své výpovědi na policejní stanici? S dobře zvolenou kamerou zvládnete hravě obojí a v zimě vás pohladí na duši video, které si natočíte v prosluněné Itálii nebo Francii. Velmi praktické může být na dlouhých cestách i zařízení s GPS. Full HD rozlišení videa je v dnešní době samozřejmostí a počítají s tím i výrobci kamer do auta.

Pohlídají vám vůz i na parkovišti

Mohou se stát strážcem, zatímco platíte útratu u benzínové pumpy. Mohou pomoci s parkováním, ale také hlídat auto, dokud nepřijdete z návštěvy nebo výletu. Autokamery jsou velmi praktické a využijete je opravdu každý den. Natočený videozáznam se uloží na paměťovou kartu, kterou pak jednoduše vložíte do PC. A výhodou je bezesporu i elegantní design. Kamera nebrání ve výhledu a je opravdu skladná, ale také padne do oka milovníkům krásných věcí. Rozhodně nejde o neforemnou plastovou krabičku, na kterou by nebyl příjemný pohled. Výrobci této elektroniky určené pro nadšené motoristy myslí i na estetickou stránku věci. Díky možnosti propojení se s mobilní aplikací můžete kameru nastavovat i skrze smartphone. Ovládání je tedy jednoduché a vhodné pro 21. století, že?

Hitem jsou i kamery s nočním viděním

Mohou být v provozu prakticky neustále a přinesou spolehlivý záznam i v šeru nebo dokonce v noci. Jistě, noční vidění není otázkou jen pro fotopast. Dnešní doba už také není o bateriích, protože superkapacitor nabídne bezpečnější a spolehlivější provoz. Jsou to tedy hned dvě velké výhody dnešních kamer do auta, které bychom neměli opomíjet. Ušetříme si totiž díky nim celou řadu starostí. Na nováčky v široké nabídce se podívejte na cel-tec.cz!

Publikováno: 10. 08. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková