Stavební stroje aneb jak si vybrat toho nejlepšího prodejce

Stavební výstavba je neutuchající činností, která se na našem území realizuje prakticky neustále. V různých společnostech se nachází obrovské množství stavební techniky, kterou je ovšem nutné pravidelně servisovat. Právě poskytování správné péče je naprosto zásadní v dlouhé životnosti daného stroje. V opačném případě musíte řešit výběr prodejce stavebních strojů.

Které stavební stroje si můžete pořídit?

Stavební stroje se liší stavbu od stavby. Jinou techniku potřebují dělníci na pokládce asfaltu na dálnici – a diametrálně odlišnou při budování chodníku u mateřské školy. Všechny potřebné stroje seženete na jednom místě, a to v prodejně stavební techniky. Společnost těží z více než 25leté praxe v prodeji strojů do stavebnictví, příslušenství nebo náhradních dílů. Oblíbené jsou hlavně smykové nakladače UNC nebo rypadla a dumpery Hydrema.

Jakýkoliv stroj potřebuje odpovídající servis

Na trhu byste našli relativně velké množství různých prodejců stavební techniky, ovšem jen malé procento z nich nabízí takzvané poprodejní služby. K nim se řadí převážně záruční i pozáruční servis spojený s výměnou náhradních dílů. Ty jsou dostupné v dostatečném množství na skladě prodejny, takže je mají mechanici okamžitě k dispozici. Pracovníci servisu prochází pravidelnými školeními a díky flexibilní pracovní době mohou na místo stavby dojet prakticky okamžitě po uzavření požadavku na servis.

Máte problém s financováním koupě?

Pořízení takového bagru nebo rypadla rozhodně není levnou záležitostí. Takový stroj stojí několik set tisíc korun, a proto společnost prodávající stavební stroje nabízí i výhodné možnosti financování. Po domluvě je možné zajištění optimální formy financování na míru, ať už se bude jednat o klasický splátkový kalendář, formu finančního leasingu nebo operativní leasingu. Při nákupu stavební techniky si dejte pozor na výběr vhodného dodavatele. Určitě se zaměřte na rozšířené možnosti financování a na poskytnutí servisu.

Publikováno: 15. 12. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Romana Kozáková